Kategorie
Motocykl
Skuter
Quad - ATV
Gokart
Auto
Inne
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje
Regulamin
Kontakt
Dostawa
Pomoc
O nas
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Kontakt
e-mailbiuro@moto-opony.com.pl
Tel501-945-853
GG12766505

Godziny działania sklepu
10-20
Biuletyn
Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

E-mail:

Nazwa:


Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 3 Gości i
 3 Klienci
(, , )
 online.
Korzystanie z serwisu

 

 
Sklep zamknięty !!!
Wsystkich zapraszam do składania zamówień przez portal allegro.


Regulamin sklepu


1. Sklep internetowy moto-opony.com.pl jest prowadzony przez firmę FHU KAPRI Łukasz Kapral z siedzibą przy ul. Lotniczej 22/34   54-155 Wrocław i prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet wyłącznie na terenie Polski.

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.moto-opony.com.pl, drogą mailową i telefonicznie . Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuję e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po potwierdzeniu przez Klienta złożonego zamówienia.

3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.

4. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przelewem bankowym na konto sklepu.
- przy odbiorze: należność pobiera kurier.

5. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

6. Wszystkie towary są nowe, pełnowartościowe i posiadają gwarancję producenta.

7. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien skontaktować się z nami w celu ustalenia dalszych kroków.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kserokopie paragonu lub faktury oraz opisaną podstawą reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

8. Wszystkie nazwy produktów i ich zdjęcia są własnością ich producentów.

 
Powrót
Koszyk
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Recenzje
Obecnie nie ma recenzji o produktach
Promocje
Opony motocyklowe oraz opony skuterowe i opony do quadów